Prodloužená peřina 140x220cm Comfort

Kód: 98/MOD 98/FIA 98/R 98/SME Zvolte variantu
Comfort
3 750 Kč
Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 Zvolte variantu

POUŽITÍ: hodí se zejména do pravých venkovských stavení a chalup,kde je kladen velký důraz na tradici,kvalitu,pohodlí a teplo.

SLOŽENÍí: sypkovna andrepa s úpravou StříbroAktiv od tradičního českého výrobce. Peří z 60% husí drané,40%husí prachové,námi ošetřené praním=mokrou cestou zbavené nečistot,roztočů a prašnosti.

VÁHA: péřová nápln 4,0kg+sypkovina 1,0kg=5,0kg

ÚDRŽBA: naše výrobky doporučujeme často větrat.POZOR ne však na ostrém poledním slunci,které peří spaluje a tím znehodnocuje.Nejprospěšnější je  8.-10.hodina dopolední,nebo 17.-19.hodina odpolední,kdy slunce peří pouze prohřeje,ale nezničí.

POZOR: Neprat doma v automatické ani jiné pračce!Po opotřebování výrobku,což je podle péče od 2 do 10ti let,Vám jej rádi obnovíme.Tj.peří znovu vypereme a naplníme  do nové,Vámi vybrané sypkoviny z aktuální nabídky.Takto u nás můžete péřovou lůžkovinu obnovovat prakticky do nekonečna.Při splnění našich doporučených pokynů,Vám bude náš výrobek sloužit dobře,k Vaší i naší spokojenosti,dlouhou řadu let.

Detailní informace

Tradice a kvalita
Tradice a kvalita
Jako jediní výrobci v republice peří ekologicky pereme
Garance
Postaráme se o Vás
za 2-10 let Vám rádi obnovíme náplň
Rodinná firma
Rodinná firma
založena v roce 1990
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno s láskou
v České Republice

Detailní popis produktu

Klasická česká neprošívaná peřina (neboli selská duchna či kapna),  kterou znali již Vaše rodiče i prarodiče, Vás zaručeně zahřeje. Náplní peřin je ručně drané husí peří z českých hus, jde o čistě přírodním produkt, nejvyšší kvality. Ve spojení s kvalitní sypkovinou různých barev, zaručují péřové peřiny  jedinečné pohodlí, vysokou kvalitu a hlavně TEPLO.